Hurda Anakart Satışı

Hurda Anakart Satışı denilince akla ilk gelen işletmeyiz. Şahin Hurda olarak atıl durumdaki tüm elektronik cihaz hurdalarına yüksek ödeme vererek talibiz. Hurda anakart, artık işlevsel veya kullanışlı olmayan ve hurda veya atık olarak satılan veya atılan bir anakarta hurda anakart satışı denir. . Bunlar sökülebilir ve altın, gümüş, bakır ve paladyum gibi değerli metaller geri kazanılabilir ve tekrar kullanılabilir. Hurda anakartlar ayrıca bellek, CPU´lar ve yonga setleri gibi elektronik bileşenleri için geri dönüştürülebilir.

Hurda Anakartlar Nerelerde Kullanılır?

Hurda anakartlar, içerdikleri duruma ve malzemelere bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılabilir. Bazı yaygın kullanımlar şunları içerir:

•    Geri Dönüşüm: Hurda anakartlar, altın, gümüş, bakır ve paladyum gibi değerli metalleri geri kazanmak için geri dönüştürülebilir. Bu metaller, metal rafinerilerine veya diğer üreticilere satılabilir.
•    Elektronik bileşenlerin yeniden kullanımı: Bellek yongaları, CPU´lar ve yonga setleri gibi kullanılabilir elektronik bileşenler, hurda anakartlardan çıkarılabilir ve diğer cihazlarda kullanılabilir.
•    Depolama sahası örtüsü: Bazı durumlarda, hurda anakartlar, gömülmesi gereken atık miktarının azaltılmasına yardımcı olarak, depolama alanlarında kaplama malzemesi olarak kullanılabilir.
•    Araştırma: Bazı üniversiteler ve araştırma kurumları, hurda anakartları öğretim ve deney amaçlı olarak kullanır.
•    Sanat ve zanaat: Bazı insanlar sanat ve zanaat projeleri oluşturmak için hurda anakartlar kullanır.

Elektronik cihazlarda bulunabilecek tehlikeli maddeler nedeniyle, çevre kirliliğini önlemek için hurda anakartların uygun şekilde ele alınması ve atılması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Anakart, yani e-atık olarak adlandırılan elektronik malzemelerin bir türüdür. Bu tür malzemeler, çeşitli nedenlerle kullanımdan çıkarılmış ve atılmış olan bilgisayar bileşenleri içerebilir, ancak en yaygın olarak anakartları ifade eder. Bu malzemeler, çevre ve sağlık için tehlikeli olabilirler ve dolayısıyla uygun şekilde geri dönüştürülmeli veya imha edilmelidir. Hurda anakartları en uygun şekilde geri dönüşüm yapmak için sizlerden satın almaktayız. Geri dönüştürdüğümüz anakartları en iyi hallerine getirerek tekrar kullanıma açık bir hale getirmekeyiz. Yapmış olduğumuz bu işlemleri, anakartın özelliklerine göre satın olarak yapıyoruz. Piyasaya göre en yüksek fiyattan hurda anakartlarınızı alıyoruz.
Hurda anakart alımı yapılırken kilo hesabı yapılır. Ödemeler peşin olarak yapılır. Hurda  anakartlar rengine be mimarisine göre seçilir, tartılır ve kilogram üzerinden çarpılır. Bu şekilde ücret belirlenir.

Şahin Hurda olarak elinizdeki hurdalara yüksek fiyat sunarız.

Hurda Anakart Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurda anakart satışı, kullanılmış veya çalışmayan anakartların hurda malzeme olarak alınıp satılmasını ifade eder. Bu anakartlar tipik olarak artık işlevsel veya kullanılabilir olmayan bilgisayarlardan veya diğer elektronik cihazlardan alınır. Elektronik atıkların geri dönüşümü uzmanlaşmış şirketlere, metal rafinerilere veya malzemeleri yeniden kullanım için kullanan diğer üreticilere satılabilirler.

Hurda anakartlar, anakartların miktarına ve durumuna bağlı olarak genellikle pound veya ton bazında hurda anakart satışı olur. Hurda anakart fiyatları içerdikleri malzemelere, anakartların durumuna ve mevcut piyasa talebine göre değişiklik göstermektedir.

Elektronik atıkların yasa dışı olarak çöpe atılması ciddi bir çevre sorunu olduğundan, hurda anakart satışı meşru ve sertifikalı bir e-atık geri dönüştürücü tarafından yapılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Çok daha fazlası için sizlerde web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası