Kurtköy Hastane Cihazları Geri Dönüşüm Merkezi

Kurtköy Hastane Cihazları Geri Dönüşüm Merkezi olarak adresinizdeki atıl durumda olan tüm medikal cihazları satın alıyor ve ülke ekonomisine yeniden kazandırıyoruz.

MEDİKAL CİHAZ HURDA FİYATLARI

Geri dönüşüm demek ekonomiye katkı demektir. Ürünlerin içerisindeki bazı maddelerin geri dönüştürülebilir olması sayesinde büyük katkılar elde edilecektir. Atık durumunda olan, kullanılmayan, bozuk hastane cihazlarının içinde yer alabilecek olan bakterilerin, organizmalarında üremesinin önüne geçer, parçalara ayrılarak gerekli olanların yeniden işlenmesini sağlarsınız. Şahin Hurda firması olarak tıbbi cihaz üretim firmalarının, hastanelerin, montajda bulunanların elinde bulunan atık durumdaki tüm tıbbi hurdaların satın alımını yüksek fiyatlardan yapmaktayız.

Elektronik hurda alımı konusunda ŞAHİN HURDA yüksek fiyat sunan bir firmadır. Hastane cihazı hurdalarınızı değerinde alan firmamız tüm ürünleri ayrıştırdıktan sonra ülke ekonomisine yarar sağlamak amacı ile geri dönüşüme göndermektedir.  Ömrünü tamamlamış hastane cihazları, bozuk hastane ekipmanları, arızalı hastane cihazları için hurdalarınızı bize satabilirsiniz. 

Nerede olursanız olun, satılık hastane ekipmanları ürünlerinde en iyi fiyatları sizlere sunarız. Detaylı bilgi ve kaliteli ödeme seçeneklerimiz için bilgi alabilmek adına hemen bizi arayabilirsiniz.  Elektronik hurdası alımlarını yapan firmamız hastanelerinizdeki cihazların bozuk olanları, kullanılmayanlarını alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyor. Tabi bunu yaparken de sizlere yüksek fiyatlar sunuyor.

Firmamıza ait olan tesisilerimizde ayrıştırmaları yapıyor ve bu ürünleri geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizlerde medikal cihazların hurda olanlarının fiyatlarını öğrenmek ve satışına karar verdiğinizde alımı için bizi aramadan asla karar vermemelisiniz. Yüksek fiyat garantisi ŞAHİN HURDA´da sizleri bekliyor.


  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası
  • Elektronik Hurdası